Zastrzeżenia prawne

Właścicielem strony internetowej www.hevelia.pl ("Serwis") jest Spółka Monday Palacza Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 116, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000394414.

Monday Palacza Sp. z o.o. SKA dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane w Serwisie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych, w szczególności za szkody powstałe w wyniku korzystania z nich.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Zawartość serwisu www.hevelia.pl, wliczając w to elementy tekstowe, graficzne i układ strony, jest własnością firmy Monday Palacza Sp. z o.o. SKA oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie do użytku osobistego i tylko w ilościach uzasadnionych tym użytkiem. W celach komercyjnych żadna część serwisu nie może bez uprzedniej pisemnej zgody Monday Palacza Sp. z o.o. SKA być kopiowana, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana.

Inwestorzy

  • Unidevelopment
  • Monday Development