Aktualności

 • Uprzejmie informujemy, że wszystkie mieszkania na osiedlu zostały sprzedane

  Uprzejmie informujemy, że wszystkie mieszkania na osiedlu zostały sprzedane

  Data dodania: 28.07.2016

  więcej »

 • Jeszcze piękniej przy poznańskiej Hevelii

  Data dodania: 27.11.2015

  W ubiegłym tygodniu ogłoszono wyniki głosowania Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2016. W kategorii projektów dzielnicowych na Grunwaldzie drugie miejsce zajęła nowa koncepcja Parku Astronomicznego przy Obserwatorium. Oznacza to, że już... więcej »

 • Tomasz Pągowski na Dniu Otwartym Hevelii

  Tomasz Pągowski na Dniu Otwartym Hevelii

  Data dodania: 15.06.2015

  Designersko. Kreatywnie. Inspirująco! Już w tę sobotę Osiedle Hevelia zaprasza na wyjątkowy Dzień Otwarty ze specjalnym udziałem Tomasza Pągowskiego. Ekscentryczny juror telewizyjnej Bitwy o Dom, znany z licznych tatuaży, ale przede wszystkim... więcej »

 • Zmiana siedziby biura sprzedaży

  Data dodania: 29.01.2015

  Uprzejmie informujemy, że Biuro Sprzedaży Hevelia zmieniło swoją siedzibę. Nowy adres biura sprzedaży: Monday Development SA ul. Piątkowska 116 60-649 Poznań Biuro Sprzedaży czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.   więcej »

 • Wirtualny spacer po Hevelii

  Data dodania: 29.07.2014

  Dla klientów zainteresowanych zakupem mieszkania na Osiedlu Hevelia przygotowaliśmy  możliwość wirtualnego zwiedzenia inwestycji. Zapraszamy do wycieczki!   więcej »

 • Majówka na Hevelii

  Majówka na Hevelii

  Data dodania: 12.05.2014

  Dmuchany zamek, lody, wata cukrowa i wiele innych atrakcji. Tak właśnie zapowiada się majowy piknik, zorganizowany z okazji zakończenia prac na Osiedlu Hevelia. Będzie to święto mieszkańców osiedla oraz tych, którzy chcą w nim zamieszkać.... więcej »

 • Zielona Hevelia

  Zielona Hevelia

  Data dodania: 07.05.2014

  Z nadejściem wiosny na Hevelii rozpoczęły sie prace związane z zagospodarowaniem terenów zielonych. Sprzyjająca pogoda sprawiła, że już dziś na Osiedlu zagościła bujna zieleń. Zobacz jak prezentuje się Hevelia w wiosennej odsłonie! więcej »

 • Hevelia z pozwoleniem na użytkowanie

  Hevelia z pozwoleniem na użytkowanie

  Data dodania: 09.01.2014

  Miło nam poinformować, że Osiedle Hevelia otrzymało już pozwolenie na użytkowanie. Obecnie trwają odbiory mieszkań oraz przekazywanie kluczy przyszłym mieszkańcom. Prowadzone są jeszcze ostatnie prace związane z zagospodarowaniem terenu. Część... więcej »

 • Zobacz mieszkanie pokazowe!

  Zobacz mieszkanie pokazowe!

  Data dodania: 30.10.2013

  Na osiedlu Hevelia powstało mieszkanienie pokazowe. Trzypokojowy lokal o powierzchni 65 mkw. został zaaranżowany z myślą o potrzebach tradycyjnej rodziny. Znajduje się w nim urządzony salon, sypialnia, pokój młodzieżowy oraz kuchnia i łazienka.... więcej »

 • Dni Otwarte na Osiedlu Hevelia

  Dni Otwarte na Osiedlu Hevelia

  Data dodania: 18.09.2013

  W dniach 28 i 29 września 2013 r. zapraszamy na Dni Otwarte. Skorzystaj z okazji, zobacz nasze osiedle i otwórz drzwi do swojego mieszkania! W programie m.in.: - zwiedzanie inwestycji i mieszkania pokazowego - porady doradcy kredytowego i... więcej »

Inwestorzy

 • Unidevelopment
 • Monday Development